Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Bodrum Jeep Safari şehirden uzaklaşmanız için size muhteşem bir fırsat sunuyor. Evet Bodrum çok güzel ama şehir merkezi inanılmaz kalabalık olabiliyor.

Belki şehrin hengamesinden uzaklaşıp daha doğa ile iç içe olmak isteyebilirsiniz. İşte tam da böyle hissettiğinizde aklınıza hemen muhteşem jeep safari turumuz gelsin.

Sizlerle birlikte adrenalin dolu bir gün geçirmek, eğlenmek, biraz da yorulmak istiyoruz.

  • Yetişkin:170 TL
  • Çocuk (7-12):85 TL
  • Bebek (0-6):85 TL

Tur Başlangıç Saati: 09:00

Tur Bitiş Saati: 16:00

Ödeme Yöntemi: Nakit olarak ödemeyi tur günü de yapabilirsiniz. Kartla ödemek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

TUR PROGRAMI

10.30 Çamlık Köyünde toplanma ve çay molası

11.30 Kaplumbağa Gölü

12.00 Öğle Yemeği (Tavuk sote, bulgur pilavı, salata)

13.30 Off-Road

15.00 Yalıçiftlik bölgesinde dinlenme

15.30 Yeşilkuyu’da yüzme molası

16.00 Tur bitişi

Muhteşem Manzaralar

Yıl boyunca ofisinizde çalıştınız, tatil hayalleri kurdunuz. Sonunda yaz geldi ve Bodrum planları yapmaya başladınız bile. Bodrum’da yapılacaklar biter mi hiç? Bitmez tabi ki.

Bodrum Jeep Safari turu da Bodrum’da yapabileceğiniz en eğlenceli aktvitelerden. Ormanın içinde, yeşillikler arasında hem eğlenebileceğiniz hem de huzur bulabileceğiniz bir tur olacak bu tur.

Yol boyunca muhteşem manzaralar göreceğinizi de belirtelim. Bodrum’un tüm güzelliklerine selam vereceksiniz.

Mütevazı Köyler ve Sıcak Kanlı İnsanlar

Bodrum Jeep Safari turumuz yaklaşık 75 kilometrelik bir parkura sahip ve bunun 50 kilometresi bozuk yol. Ama asıl eğleneceğiniz kısım da bu 50 kilometrelik yol olacak. Kim düzgün bir asfalt yolda sakin sakin gitmek ister ki? Amacımız bu değil zaten. Amacımız maksimum eğlence.

Yolumuzun üzerinde çok güzel bir yörük köyü de var. Etrim Köyünde hem doğanın ve sadeliğin içinde olacaksınız hem de yerel insanlarla tanışıp onların yaşamlarını gözlemleyebileceksiniz. Ayrıca bu köyün sakinler çok sıcak kanlı insanlardır. Onlarla keyifli bir muhabbet etme şansına sahip olabilirsiniz.

El Yapımı Hediyelik Eşyalar

Safari turumuz boyunca birkaç köye uğrayacağız elbette. Bu köylerdeki köylüler çok güzel hediyelik eşyalar ile yemekler yapıyor. Hem karnınızı doyurabilir hem de küçük hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Hediyelik eşyaları kendinize alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz elbette.

Gün sonunda hem çok eğlenmiş hem de yorulmuş bir vaziyette otellerimize döneceğiz. Ama ardımızda çok güzel anılar bırakacağız. Şimdiden herkese keyifli turlar.

Bodrum Jeep Safari Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tur ücretinin önden ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bodrum Jeep Safari”