Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
07:00 – 19:00
Tur Günleri
Çarşamba, Cumartesi
Yemek
Öğle Yemeği

Bodrum yaz tatili için Türkiye’nin en güzel yerlerinden elbette. Ünü dünyaya yayılan Bodrum’u bilmeyen yok. Muhteşem kalesi, kadim tarihi, masmavi denizi ve muhteşem plajları ile kendine aşık ettiriyor.

Siz de Bodrum’a geldiyseniz muhtemelen tüm bu özelliklere aşık oldunuz. Peki yeni aşık olunacak yerler görmeye ne dersiniz? Sizin için çok güzel yerler biliyoruz ve sizleri oraya seve seve götürüyoruz.

Gelin Bodrum Efes turu detaylarına bir göz atalım hep beraber.

Kişi Başı Fiyat: 240 TL

Tur Günleri: Çarşamba ve Cumartesi

Transfer Saatleri:

Turgutreis: 05:45

Yalıkavak: 05:45

Gündoğan: 06:00

Bitez, Gümbet, Bodrum Merkez: 06:30

*Transfer saatlerinde değişiklikler olabilir. Değişiklik olması durumunda sizlere bilgi verilecektir.

 • 05:30 – 07:00 Otellerden Transfer
 • 07:00 Bodrum’dan Çıkış
 • 08:20 Bafa Gölünde Kahvaltı Molası
 • 10:30 Efes Antik Kenti’ne Giriş
 • 13:30 Selçuk’ta Öğle Yemeği Molası
 • 14:30 Meryem Ana Evi’ni Ziyaret (İsteğe Bağlı)
 • 14:30 Alışveriş Arası (İsteğe Bağlı)
 • 16:00 Selçuk’tan Çıkış
 • 17:30 Dinlenme Molası
 • 19:00 Bodrum’a Varış

Açık Büfe Öğle Yemeği

Transfer

Efes Antik Kent giriş ücreti

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Öğle Yemeği Sırasında İçecekler

Kahvaltı

Meryem Ana Evi Giriş Ücreti

Bodrum Efes Turu Detayları

Geçmişi çok çok eskilere dayanan Efes Antik Kenti, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, onların gelişmesine ön ayak olmuş.

Daha çok bir Roma şehri olarak bilinse de İyonyalılar, Bizanlılar ve Selçuklular da burada hüküm sürmüş çeşitli eserler bırakmış.

Ama en önemli eserler elbetteki Roma dönemine ait. Bu yüzden Roma tarihi izleri, daha çok göze çarpıyor. Siz de ünlü filozofların, devlet adamlarının, hükümdarların, gladyatörlerin, kölelerin yaşadığı bu toprakları görmek isterseniz, tek yapmanız gereken Bodrum çıkışlı Efes ve Pamukkale turuna katılmak.

Efes’in muhteşem Celcus Kütüphanesine, 25 bin kişilik dev tiyatrosuna, Artemis Tapınağına, Yamaç Evlerine, Agorasına, çeşmelerine bayılacaksınız kesinlikle.

Bu arada, Efes Antik Kenti giriş ücreti tur fiyatımıza dahildir fakat, Yamaç Evleri görmek istiyorsanız o maalesef ekstraya dahil. Efes Antik Kenti girişinde danışmaya 20 lira ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında ücretsiz otel transferi, öğle yemeği ve otel ücreti tur paketine dahildir.

Gün boyu Efes’i gezdikten sonra bir diğer aşık olduğumuz yer olan Bodrum’a dönme vakti artık. Sizlerle çok keyifli bir tur geçireceğimizi düşünüyoruz. Siz de bizim gibi düşünüyorsanız, tek yapmanız gereken turlarımıza kayıt olmanız. Şimdiden herkese iyi tatiller.

Bodrum Efes Turu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tur ücretinin önden ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Müşteri yorumları

Rated 5.00 out of 5 stars
2 yorum
5 yıldız 2 100 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 yorum Bodrum Efes Turu

 1. 5 out of 5

  Bodrum'dan kalkıp ta efes'e gidiyorsunuz ve dopdolu bir gün geçiriyorsunuz, üstelik bu fiyata... Bence bu fırsatı kaçırmayın cidden çok keyif alacaksınız çünkü. Gerek otobüste gerek ise gezerken korona tedbirleri de elden bırakılmadı hiç. İçimiz rahat bir şekilde dolaştık hep. Rehberimiz bize muhteşem bilgiler verdi. Kısacası herkese tavsiye ediyorum...

 2. 5 out of 5

  Fiyat gözünüze çok görünebilir fakat bu paket bazında diğer acentelere oranla ciddi bir fiyat farkı var, aslında çok hesaplı. Zaten ondan dolayı başta biraz çekinmiştik fakat iyi ki kayıt yaptırmışız :) çok keyifli çok dolu bir programdı, meşhur Efes'i doya doya gezdik. Her şey için teşekkürler

Yorum ekle