Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 16:00
Tur Günleri
Çarşamba
Yemek
Öğle Yemeği

Bodrum Balık Turu, göğün ve denizin maviliklerini birleştiren, içinizi huzurla dolduran, ciğerlerinizi bol oksijenle buluşturan harika bir turdur.

Bu tur, özellikle balıkçılıkla ilgilenen (profesyonel ya da tamamen tecrübesiz, hiç fark etmeksizin) herkesin bu hobiyi daha yakından tanıması ya da yeteneklerini geliştirmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Bünyesinde barındırdığı özellikler ile muhteşem birkaç saatlik macera, huzur ve tabii ki balık tutma zevki, büyük bir keyifle hatırlanacak anılar ortaya çıkarır.

Eğer siz de Bodrum’a gelmişseniz, yüzmekten ve güneşlenmekten nasibinizi almışsanız ve artık yepyeni maceralara atılmayı düşlüyorsanız, yalnızca bize katılarak bunu başarabilirsiniz. Üstelik hayatınızda hiç olta bile görmemiş olsanız dahi bu tur ile onunla tanışıp belki de Bodrum’un tuzlu sularında barınan koca gövdeli balıklardan yakalayacaksınız!

O halde, gelin turumuzda karşılaşacağınız tüm sürprizlere şöyle bir bakalım!

Fiyatlandırma Kişi Başı Fiyat: 230 TL
Kalkış Otelden transfer
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Çarşamba
  • Tur Saati:  09:00 – 16:00
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transferi
Öğle Yemeği

Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Tüm Ekipmanlar
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şapka
Kamera

Bodrum Balık Turu Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Düzenlediğimiz harikulade Bodrum Balık Turu ile sizleri profesyonel görevlilerimizin sağlayacağı balıkçılık dersleri, kaliteli ekipmanlar, eğlence, huzur, yeni şeyler öğrenmenin verdiği haz ve tabii ki deniz kokulu bir yolculuk bekliyor.

Bir diğer deyişle, gününüzün bir kısmını bizimle geçirerek yaz günlerinin klasikleşmiş hobilerinden uzaklaşıp çok daha zevkli ve eğlenceli bir maceraya atılabilirsiniz.

Bu macera boyunca güler yüzlü ve profesyonel takım arkadaşlarımız isteklerinizi yerinize getirmek için güvertede sizlerle olacaklar!

Kalifiye Bir Tekne ile Balık Avına Hazır mısınız?

Öncelikle, size biraz teknemizden bahsedelim: Tarafımızdan otelinizden alınıp iskeleye geldiğinizde, bu konforunuz hiç bozulmasın diye sizi oldukça ferah ve rahat tasarımlı teknemiz ile karşılayacağız. Bu tekneye adım attığınız gibi temizliği, tasarımı, şıklığı ve genişliği ile büyüleneceksiniz.

Yani, yolculuğumuz boyunca hiçbir zaman rahatsız hissetmeyecek ve gözlerinizi, ruhunuzu ve bedeninizi aynı anda memnuniyet ile doldurabileceksiniz.

Aynı zamanda içiniz de rahat olsun: Teknemiz tüm güvenlik donanımlarına sahip olmakla birlikte düzenli olarak bakımları yapılıp kontrol edilmektedir. Bu nedenle güvenliğinizi garanti altına aldığımızı rahatça belirtmek isteriz.

Bodrum Balık Turu İşini Ustasından Öğrenin

Teknemizde sizi bekleyen bir diğer sürpriz, şüphesiz ki size muhteşem bir balıkçılık eğitimi vermek üzere olan profesyonel ekip arkadaşımızdır. Kendisi balıkçılık konusunda ustalaşmış, artık her tür ekipman ve balıktan anlayan, balık yakalamak için gerekli olan taktikleri bilen, son derece yetenekli biridir.

Onunla yapacağınız sohbet boyunca hiç bilmiyorsanız temel seviyede balık tutma ipuçlarını; biliyorsanız ise hiç bilmediğiniz taktikler ve yolları öğrenebilirsiniz. Bilgi çoğaldıkça değerleneceğinden, belki de burada öğrendiğiniz balıkçılık taktiklerini dostlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşırsınız.

Yüzme ve Dalma Seansları

Her ne kadar adı “Bodrum Balık Turu” olsa da, bu tur yalnızca Bodrum’da tekneyle balık avı üzerine kurulu değildir: O kadar derinlere açılmışken, tertemiz sulara dalmadan hiç olur mu? Bizce, tabii ki olmaz… Bu nedenle de size bir de yüzme ve şnorkel keyfi sürün diye boş vakit tanıyacağız.

Ailenizle, grup olarak ya da bir çift olarak teknemize geldiyseniz ve siz balık tutarken yanınızdakiler ferahlasın isterseniz, işte bu yüzme molaları sayesinde herkesin aynı anda memnun kalacağı bir vakit yaratılmış olacaktır.

Dolayısıyla onlar yüzüp eğlenirken, siz de yeteneklerinizi geliştirmenin keyfine varabilir, ya da onlara katılabilirsiniz!

Eğer turumuzu beğendiyseniz, sizi ilk dakikadan son dakikaya dek huzur ve eğlence ile dolduracak içeriğimize sahip olmak için rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Direkt satın almak yerine daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ise yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak olacaktır!

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bodrum Balık Turu”