Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Hayır
Rehberlik
Evet
Saat
Her Saat Başı
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok
Bodrum At Safari - Bodrum'da At Binme Turu - Program ve Detaylar

Çocuklarınızla birlikte, arkadaş grubunuzla ya da eşiniz, sevgilinizle güzel bir Bodrum tatili için Bodrum’a gelmiş olabilirsiniz. Denizin, güneşin, plajların tadını doyasıya çıkarttınız. Peki doğa içinde, biraz daha sakin ama biraz daha eğlenceli bir aktiviteye ne dersiniz? Özellikle çocuklu bir aileyseniz bundan sonrasını dikkatli okuyun. Çünkü özellikle çocuklar bu turumuza bayılıyor. Neyden mi bahsediyoruz? Tabii ki Bodrum at safari turundan.

  • 1 Saatlik:€30
  • 2.5 Saatlik:€40

Bodrum içi en az 2 kişi olmak kaydı ile ücretsiz transfer bulunmaktadır.

6 yaş ve altı çocukların binmesine uygun değildir. 

Bodrum At Safari Turu

Bodrum’un maviliklerinden biraz uzaklaşıp yeşilliklerine dalmak size de değişiklik olacak. Üstelik Bodrum’un yeşil kısmını insanın en yakın dostlarından olan atlar ile keşfedeceksiniz. Bodrum’un Ortakent-Yahşi bölgesinde gerçekleşen turumuza çocuk, yetişkin herkes davetlidir.

Bodrum At Safari Saatleri

Bodrum ata binme turu her gün sabah 09:00-18:00 saatleri arasında  her saat gerçekleşmektedir. İki farklı parkur bulunmaktadır. Birincisi 1 saatlik, diğeri ise 2.5 saatlik sahil kenarına da gidilen bir parkurdur.

Ata Binme Turu İçin Otelden Transferiniz Var Mı?

Evet at safari turlarımız için otelden transferimiz mevcut ve bu ücrete dahil. Bodrum merkez ve civarındaki otellerden sizleri alıp at çiftliğimize götürüyoruz. Tur bitiminde ise yine kaldığınız otel ya da apartlara sizleri geri bırakıyoruz.

At Safari Daha Önce Ata Binmeyenler İçin De Uygun Mu?

Evet. Bodrum at safari turumuz daha önce ata hiç binmeyenler için de uygundur. Hatta tecrübesi olmayanlar için daha uygun olduğunu söylemeliyiz. Profesyonel biniciler için özel turlar düzenliyoruz. O tarz turlar arıyorsanız bizimle iletişime geçip fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

At Çiftliğinde Eğitmenler Var Mı?

Evet. Çiftliğimizde profesyonel eğitmenler mevcut ve tur başlamadan önce size gerekli tüm bilgileri verecekler. Ayrıca tur boyunca güvenliğiniz için yanınızda bulunacaklar. Bu arada atların da uysal ve arkadaş canlısı olduğunu ekleyelim.

Bodrum at safari turumuzun detayları bu şekilde. Aynı zamanda 1 saat beni kesmez daha fazla ata binemiyoruz diyen misafirlerimiz için 2 saatlik at safari turlarımız da mevcut. Daha detaylı bilgi için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli turlar.

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bodrum At Safari”