Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Yunus Şovu, bu muhteşem deniz hayvanlarının sergileyecekleri türlü yetenekleri seyretmek ve bolca eğlenmek isteyen yerli ve yabancı binlerce turistin bayıldığı bir etkinliktir.

Ve tam donanımlı Dolphins Land Park da yunusların gülümseyen yüzleri ve tiz kahkahaları ile kalbinizi neşeyle doldurmak için bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

İşte burada güzel saatler geçirmek ve Antalya’da tatilinizi taçlandıracak farklı bir etkinliğin tadını çıkarmak için son derece keyif ve eğlence dolu programımıza kayıt olabilirsiniz. Hele ki çocuklarınız da yanınızdaysa tatil gününüzü aile boyu bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz!

Fiyatlandırma
  • Çocuk (4-9 Yaş):175 TL
  • Yetişkin:220 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her gün
  • Tur Saati: 13:30
Fiyata Dahil Olanlar Transfer Hizmeti
Giriş Bileti Ücretleri
Sigorta
Yunus Gösterisi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Yiyecekler & İçecekler
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti
Yunuslarla Yüzme
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Kamera

span style=”color: #000000;”> İyunuslarla YüzmeYanınızda Getirmeniz GerekenlerKamera

Muhteşem Antalya Yunus Gösterisi Tesisimiz

Seyredeceğiniz yunus gösterisi programı hakkında bilgi vermeden önce bu etkinliğin bir aquaparkta değil, farklı bir tesiste yapılacağı notunu düşmek isteriz. “Dolphinarium” (yunus akvaryumu) denen bu tesis yunusların ferah bir şekilde yüzüp yaşayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu gerçeği de vurguladıktan sonra sizi bir de kameranızı kesinlikle getirdiğiniz konusunda uyarmalıyız; çünkü çekmek isteyeceğiniz birçok şaşırtıcı an olacak!

Konforlu Bir Başlangıç

Sizin için mükemmel bir gün yaratmak için başlangıç ​​olarak sizi tam donanımlı, konforlu, modern ve güvenli aracımızla kaldığınız otelden alıp doğrudan tesise götüreceğiz. Böylece yolculuk sırasında yorulmadan veya sıkılmadan, mümkün olan en kısa sürede ilgili yere varacaksınız.

Rehberli Tur

Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış, dopdolu tesise hoş geldiniz!

Antalya Yunus Şovu burada yapılacak; ancak şova başlamadan önce samimi bir ekip tarafından sağlanacak ve keyifle geçecek olan rehberli bir tura katılacaksınız. Tur sırasında tesisin bölümlerini, yunusları ve bakıcıların onlarla nasıl ilgilendiği hakkında ilginç bilgiler keşfedeceksiniz. Bu eğlenceli ve bilgilendirici kısım sona erdiğinde de gerçek eğlence başlayacak!

Yunus Şovu Başlasın

Özel bir havuz içerisinde yunuslar yeteneklerini göstermek, böylece alkışlarınızı ve sevginizi kazanmak için bekliyor olacaklar. İlgili bölüme gidip oturduğunuzda da yunus gösterisi büyük bir enerjiyle başlayacak ve yaklaşık 1 saat 15 dakika sürecek.

Yunuslar havuzlarında hulahopların içinden atlayacak, toplarla oynayacak ve yüzecekler. Sonra kuyruklarını sallaya sallaya yüzüp size birbirinden harika dans figürlerini gösterecekler!

Dahası, şov bittiğinde onlara dokunup öpebileceksiniz. Hem sizi hem de yunusları mutlulukla dolduracak bu final eminiz ki unutulmaz bir anı olarak zihninize yerleşecek!

Yunuslarla Yüzmek

Gösteriden sonra (ekstra bir ücret öderseniz) özel bir havuzun içinde, tabii ki eğitmenler eşliğinde, tam bir güven içinde yunuslarla yüzebilirsiniz. Bu nefis programa kaydolursanız hayatınızın en zevkli ve benzersiz anlarından birini yaşayabilirsiniz!

 

Güzel Bir Son

Antalya Yunus Şovu sona erer bitmez sizi tesisten alıp tam donanımlı aracımızla otelinize götüreceğiz. Varışta odanıza çekilip dinlenebilir veya tatilinizi çeşitlendirmek için diğer günlük Antalya turları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bizimle birlikte başka etkinliklere veya turlara katılmak isterseniz bizimle iletişim kurarak 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy