Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Nefis programıyla Antalya Tekne Turu, Antalya’nın doğal yüzünü, muhteşem manzaralarını ve hakkında pek çok ilginç bilgiyi bir araya getirerek zihninizi ve ruhunuzu yatıştırmanıza olanak tanır. Kalabalık, gürültü ve dinamizmden uzak bir şekilde tabiatın hediyelerini bir bir toplarsınız.

Stresten, yorgunluktan, şehir yaşamının getirdiği kargaşadan arınmak için programımıza kaydolabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz.

Elbette kayıt olmadan önce turun tüm ayrıntıları hakkında bilgi edinmek isteyeceksiniz. Tahminimiz doğruysa daha fazla bilgi için okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Antalya Tekne Turu Fiyatı

  • Yetişkin:275 TL
  • Çocuk:175 TL
  • Bebek:85 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Pazartesi, Perşembe
  • Tur Saati: 08:30
Tur Programı – Otelden Alış
– Oymapınar Baraj Gölü
– Göl Gezisi
– Çeşitli Aktiviteler
– Geri dönüş
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Otel Transfer Hizmeti
Öğle Yemeği
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şapka
Kamera

Antalya Tekne Turu Başlıyor

Antalya Yeşil Kanyon tekne gezimizin ilk aşamasında sizi güvenli, modern ve tam donanımlı aracımızla konakladığınız otelden alacağız. Ardından yaklaşık 1,5 saat sürecek konforlu bir yolculuktan sonra ilk seyahat noktamız olan Oymapınar Baraj Gölü’ne ulaşacağız.

Oymapınar Baraj Gölü

Türkiye’nin beşinci en büyük baraj gölü olan Oymapınar Baraj Gölü daha ilk görüşte bizi kendisiyle fotoğraf çekmeye davet edecek. Çevresi çeşitli ağaçlarla kapı olduğundan burada yeşilin ve mavinin muhteşem birleşimini büyük bir keyifle seyredebilirsiniz.

Tam da bu özelliği ile hayranlığınızı kazanacak barajın nefis manzarasını bol bol fotoğraflamanız gerektiğini düşünüyoruz!

Gölde Tekne Turu

Oymapınar Baraj Gölü hakkında biraz bilgi sahibi olduktan sonra göl gezimizin başlayacağı Yeşil Kanyon Gölü’ne hareket edeceğiz.

Doğanın kalbinde inanılmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun: Antalya Yeşil Kanyon Tekne Turu, yağlı boyaya benzeyen nefis bir görünümün içinde kendinizi capcanlı hislerle sarmaladığınız ve huzurla dolduğunuz bir aktivite olacaktır.

Abarttığımızı düşünüyorsanız size deneyiminizi tarif etmemize izin verin: Ayaklarınızın altında çeşitli balık türleri için bir yaşam alanı olan tertemiz bir göl uzanır. Gölün kenarında ise kır çiçekleri ve ağaçlar, ayrıca eşsiz kaya oluşumları vardır. Hava tertemiz, sıcacıktır… Kısacası, kameranız hazır halde beklemenizi öneririz!

Öğle Yemeği

Enerjimizi tazelemek ve karınlarımızı doyurmak için öğle vaktinde lezzetli yemekler tadacağımız bir öğle yemeği molası vereceğiz. Bu yiyeceklerin tadına ek olarak göl kenarında bulunan restoran da iştahınızı uyandıracak.

Serbest Zaman

Bu lezzetli yiyecekler sayesinde enerjinizi yeniden doldurduğunuzda boş zamanınızı istediğiniz gibi geçirebilirsiniz: Güneşlenebilir, dinlenebilir, gölde yüzebilir veya farklı aktivitelerin tadını çıkarmak için ilgili ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

Örneğin konuk olacağımız restoran balıkçılık ve kano için gerekli ekipmanlar bulundurmaktadır. Bu ekipmanları kiralayarak maceracı ruhunuzu besleyecek aktivitelerde kullanabilirsiniz.

Ayrıca yine bu serbest zaman boyunca gölde yüzebilir, ışıltılı güneşin tadını çıkarabilir, tertemiz havayı ciğerlerinize doldurup bol bol fotoğraf çekerek yeni anılar biriktirebilir, güzel manzara eşliğinde sevdiklerinizle muhabbetin dibine vurabilirsiniz!

Antalya Tekne Turu Konforlu Bir Final ile Sona Eriyor

Serbest zamandan sonra ayrıldığımız noktaya geri dönmek için tekrar tekneye binip açılacağız.

Burada modern, konforlu ve şık araçlarımız sizi otelinize götürmek üzere bekliyor olacak. Böylece hiç yorulmadan araca binip Antalya’daki otelinize gideceksiniz.

Bu doğal ve huzurlu günübirlik Antalya Tekne Turu programına katılarak en keyifli ve huzurlu Antalya turları arasında yerini alan benzersiz bir aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy