Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:00 – 17:30
Tur Günleri
Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Salı
Yemek
Öğle Yemeği

Düzenlediğimiz Antalya Şehir Turu programımıza kayıt yaptırmak, ülkemizin güneyini süsleyen Akdeniz boyunca uzanan nefis Antalya şehrini keşfetmek için mükemmel bir yoldur.

Sizin de muhtemelen çok iyi bildiğiniz gibi bu nadide şehir muhteşem koyları, plajları ve tatil beldeleri ile ülkemizdeki yaz turizmine yaptığı katkılarla bir hayli popülerdir. Lakin aslında onun sınırları içerisinde tahmin edebileceğinizden de fazlası bulunmaktadır: Antalya hem köklü bir tarihi ve kültürel geçmişe hem de güzel bir şehir hayatına sahiptir.

Ve şanslı misafirlerimizden biri olmaya karar verdiğiniz takdirde bize katılarak tüm bu güzellikleri kendi gözlerinizle görebilme şansına sahip olursunuz.

Şimdiden heyecanlandıysanız, tüm tur programını ayrıntılı olarak öğrenebilmek için aşağıdaki paragrafları okuyabilirsiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:220 TL
  • Çocuk:110 TL
  • Bebek:0 TL
Zaman Tablosu
  • Tur Günleri: Salı, Cuma, Cumartesi, Çarşamba
  • Saat: 08:00
Tur Programı – Otelden Alış
– Tekne Turu
– Düden Şelalesi
– Teleferik
-Dönüş
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Açık Büfe Kahvaltı
Sigorta
Düden Şelalesi Giriş Ücreti
Otel Transferi
Teleferik
Fiyata Dahil Olmayanlar İçecekler
Kişisel Harcamalar
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şapka

Sürprizleriyle Antalya Şehir Turu

Günlük Antalya Şehir Turu programımızın daha ilk adımında bile kusursuzluktan ödün vermeyeceğiz: Tam da ihtiyacınız olan konforu sağlayacak tam donanımlı tur otobüsümüz ile sizi otelinizden alacağız. Ve sürprizlerle dolu programımızı hızla başlatacağız.

Keyifli araç yolculuğumuzu tamamlayıp Antalya’nın eski kent merkezine geldikten sonra (Keçiören ilçesi) etrafı keşfetmek,

canlı şehir hayatını gözlemlemek ve birbirinden sempatik kafe ve restoranlarda çeşitli yerel lezzetleri tatmak için bolca serbest zamanınız olacaktır.

İşte bu serbest zaman zarfı boyunca gezi deneyiminizi geliştirmek için bölgedeki görülmesi gereken yerler hakkında bazı bilgiler ve öneriler almak için profesyonel şehir rehberimize danışabilirsiniz.

Diğer kısımlara geçmeden güzel bir bilgi daha verelim: Sizi götüreceğimiz noktada meşhur Hadrian Kapısı’na, Saat Kulesi’ne ve Yivliminare Camii’ne oldukça yakın olacaksınız.

Tekne Turu

Serbest zamanın sonuna geldiğimizde tam 1 saat sürecek enfes bir yolculuk yapmak için bir eski kent merkezinde bulunan limandan tekneye bineceğiz. Sonra da denizin en güzel mavi tonlarını kıyılarıyla buluşturan Antalya şehrinin güzelliğinin tadını, onu denizden seyrederek çıkaracağız.

Bizce bu sahnelerin tek bir saniyesini bile kaçırmamak için gözlerinizi olabildiğince açın ve bol bol fotoğraf çekmeyi sakın unutmayın!

Düden Şelalesi

Akdeniz’in masmavi suları üzerideki huzur dolu tekne yolculuğumuzdan sonra Antalya’nın doğa harikalarından birini ziyaret edeceğiz: Düden Şelalesi’ni…

Dahası, bu muhteşem oluşumu panoramik bir bakış açısıyla izleyebilmeniz için tur rehberimiz sizi şelaleyi boydan boya sergileyen uçurumun kenarına getirecektir; tabii ki güvenliğinizi asla tehlikeye atmadan.

İşte tam da orada, 40 metreden aşağıya dökülen şelaleyi gözlemleyecek ve şırıltılarını dinleyeceksiniz. Tam bir yağlıboya tabloyu andıran bu kareye tanıklık ederken  ruhunuzun bolca huzurla dolmasına izin vermenizi öneririz.

Ki her halükarda, bu güzel hislerle kalbinizi doldurmadan edemeyeceksiniz; zira gerçek bir tabiat harikası sizi tüm güzelliği ve etkileyiciliğiyle bağrına basacak!

Teleferik

Antalya’da şehir turumuzdaki son etkinlik olarak (tabii ki yükseklikten korkmamanız halinde) bir teleferik yolculuğu yapmanızı önereceğiz. Hatta bizce, korkuyorsanız dahi bu enfes etkinliği kaçırmamalısınız: Antalya’nın eşsiz güzelliğini seyrederken yeri süsleyen turuncu çatılar ve bu çatıların altındaki yaşamların üzerinde bir gezintinin tadını çıkaracaksınız.

Üstelik teleferik ücreti de tur fiyatımıza dahildir!

Kısacası, şehrin tadını doyasıya çıkarabilin diye sunduğumuz fırsatları kaçırmamanızı ve güzel Antalya’yı tamamen ölümsüz kılmanızı tavsiye ederiz.

Antalya Şehir Gezisi’ne Güzel Bir Veda

Programımızın teleferik maceralı heyecan dolu kısmından sonra otobüsümüze bineceğiz ve Antalya’nın eski kent merkezine veda edeceğiz. Öğleden sonra ise otelinize varmış olacaksınız.

Tabii ki bu veda bir son anlamına gelmiyor: Ne zaman isterseniz Antalya Şehir Turu gibi düzenlediğimiz diğer Antalya turları ve etkinlikleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy