Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
3 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya’ya doyabileceğinizi düşünüyorsanız tamamen yanılıyorsunuz: Düzenlediğimiz Antalya Quad Safari programımıza kayıt yaptırdığınızda ve bizimle muhteşem bir gün geçirdiğinizde de bunu kolaylıkla anlayacaksınız.

Zira tam bir doğa harikası olan Toros Dağları’nın eteklerinde tam 1,5 saat boyunca heyecan, su ve çamur dolu bir maceranın tadını çıkaracaksınız. Ve tabii ki en adrenalin dolu Antalya turları ve aktivitelerinden biri olan quad turunun da eşsiz özellikleriyle tanışacaksınız!

Kısacası, kesinlikle bize katılmalısınız…

Fiyatlandırma
  • Çift Kişilik:370 TL
  • Tek Kişilik:300 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 08:00 – 10:00 – 13:00
Fiyata Dahil Olanlar Bilgi
Sigorta
Test Sürüşü
Araçlar
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
DVD ve Fotoğraflar
Yemek
Kişisel Harcamalar
İçecek
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şapka
Kamera

Heyecan Dolu Antalya Quad Safari Tur Programı

Antalya Quad Safari programının ayrıntılarını paylaşmaya başlamadan önce, program için eksiksiz bir şekilde hazır olmanız için bazı ipuçları paylaşacağız.

  • Örneğin, quad motorunu sürerken hareketlerinizi kısıtlamayacak kıyafetler ve ayakkabılar giymeniz; güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için ise bir şapka ve güneş gözlüğü kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.
  • Ayrıca, tozlu yollardan geçeceğimiz için ağzınızı kapatacak bir maske takmak isteyebilirsiniz.
  • Antalya Quad Motor turu organizasyonu esnasında siz değerli misafirlerimizin fotoğraf ve videolarını kaydedecek profesyonel fotoğrafçılarımız olsa dahi eğer kendi kameramanlığınızı kendiniz yapmak isterseniz ekipmanlarınızı getirebilirsiniz. Ya da tur sonrasında içerikleri satın alabilirsiniz.
  • Son olarak, otelden ayrılmadan önce yanınızda bir şişe su getirmeyi unutmayın; çünkü sıcak havada sürücülük yapmak sizi biraz susatabilir!

Konforlu Bir başlangıç

Sizi tam donanımlı aracımızla (Antalya sınırları dahilindeki) otelinizden aldıktan sonra safari alanının başlangıç ​​noktasına ulaşmak için yaklaşık 30 dakika sürecek olan bir yolculuk yapacağız.

Tanışma & Eğitim

Oraya vardığımızda, Quad motoru, ekipman, süre ve rota hakkında size detaylı bilgi verecek olan eğitmenimizle tanışacaksınız. Ayrıca, daha önce bu deneyimi hiç yaşamadıysanız endişelenmeyin: Teoride öğrendiğiniz her şeyi pratiğe dökebilmeniz için quad kullanacağınız kısa bir test sürüşümüz de olacaktır.

Bir not olarak ekleyelim: Quad kullanmak için ehliyet gerekmemektedir. 17 yaşından büyükseniz rahatlıkla sürücü olabilirsiniz. Sevdiğiniz bir kişi de size eşlik etmek üzere arkanıza oturup yolcunuz olabilir. Bu araç siz ve yolcular için tamamen güvenlidir.

Antalya’da Quad Safari Macerası Başlıyor

Artık Quad sürme becerilerinizi yollarda test etme vakti geldi: zira yeterince öğrendiniz!

Quad, bir diğer adıyla da ATV safarimizde, Toros Dağları‘nın vadileri, nehirleri, ormanları, çiçekleri ve yamaçlarıyla süslü yollar boyunca 1,5 saat aracınızı kullanıp unutulmaz bir yolculuk yapacaksınız!

Bu esnada kalbinizin ne kadar hızlı attığını, içinizdeki cesareti ve ruhunuzdaki gençliği hissedin! Ayrıca Tabiat Ana’nın nehir, çamur yığınları, engebeler gibi doğal engellerinden geçmenin tadını çıkarın ve kıyafetlerinizi ve quad bisikletinizi kirletmeye hazır olun!

Yolda birbirinden güzel açılarla bezeli manzaralar eşliğinde molalar vereceğiz. Bu mola yerlerinde etrafın, sevdiklerinizin ve kendinizin bolca fotoğrafını çekmenizi tavsiye ederiz. Zira bu anılar ölümsüzleştirmeye değer olacaklar!

Güzel Bir Veda

Rotamız tamamlandığında, Quad araçlarımızı geri vereceğimiz bitiş noktasına ulaşacağız. Orada ekibimize ve araçlarımıza veda edeceğiz. Ardından siz de yine bu noktadan sizi otelinize geri götürmeyi bekliyor olan arabamıza bineceksiniz. Varışta ise muhteşem Antalya Quad Safari programımızı güzel anılar ve hisler eşliğinde sona erdireceğiz.

İçeriğimizi beğendiyseniz online olarak rezervasyon yaptırabilir; daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy