Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
10:00 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Olimpos Teleferik Turu misafirlerimizden biri olmak bolca adrenalini ve nefes kesici sahneleri birleştirmenin ve bunların tadını aynı anda çıkarmanın en keyifli, en zevkli yoludur.

Toplamda yaklaşık olarak 20 dakika boyunca hayatınızın en unutulmaz anlarından birini yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Zira Olimpos yamaçlarının bütün güzelliği ayaklarınızın altına serilecek ve bu eşsiz manzarayı bulutların içinden geçerken izleyeceksiniz.

Şimdiden heyecanlandıysanız teleferikli Olympos gezimizin içeriğini ayrıntılı olarak öğrenmek için aşağıdaki paragrafları okuyabilirsiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:440 TL
  • Çocuk:220 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 08:30/09:00
Fiyata Dahil Olanlar Transfer Hizmeti
Teleferik Bileti
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Yiyecekler ve İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Şapka
Kamera

Antalya Olympos Teleferik Turu İçin Hazırlanın

Son derece heyecan verici Antalya Olympos Teleferik turumuzun tadını çıkarmadan önce hem zihinsel hem de fiziksel olarak hazırlanmak isterseniz aşağıdaki ipuçlarını takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle eğer yükseklikten korkuyorsanız, teleferiğin tamamen güvenli olduğunu ve binlerce insanın bu eşsiz etkinliği deneyimlediğini söylemek isteriz: Korkacak hiçbir şey yok! Yine de dilerseniz rahatlamak için nefes egzersizleri yapabilirsiniz.
  • Zihinsel olarak rahatladığınızda fiziksel hazırlık kısmına geçmeye hazırsınız demektir. Bu nedenle, rahat kıyafetler ve ayakkabılar giyebilirsiniz.
  • Ve son olarak, kameranızı veya telefonunuzu şarj etmeyi unutmayın, yoksa göreceğiniz manzaraları çekemediğiniz için oldukça pişman olabilirsiniz.

Konforlu Başlangıç

Antalya Olimpos Teleferik Turu programımıza başlamak için sizi Antalya’daki otelinizden modern, konforlu ve tam donanımlı aracımız ile alacağız.

Akabinde  de etkinliğin başladığı yere varana dek keyifli bir araç yolculuğu yapacağız. Burada aracımızdan inip 80 kişilik kapasitesi olan teleferiğe bineceksiniz.

Zirveye Tırmanış Başlıyor

Teleferik kabinindeki herkes hazır olduğunda Olimpos’a “uçuş” başlayacak! 10 dakika boyunca Olimpos Dağı’nın zirvesine gelene dek yukarı çıkacaksınız ve bu kısa gibi görünen süreye nasıl bu denli heyecan, huzur ve güzel manzara sığdığına hayret edeceksiniz.

Teleferikli Olimpos turu gözlerinize son derece hitap edecek sahil şeridi, ormanlar, yamaçlar, tepeler ve vadilerin panoramik manzarasıyla dekore edilmiş birbirinden güzel dakikaları beğeninize sunacak.

Bir not olarak ekleyelim: Teleferik hattının uzunluğu tam 4359 metredir ve ardınızda bırakacağınız her bir metrede daha büyük bir heyecan ve keyif alacağınız kesindir!

Olimpos’un Zirvesi

Deniz seviyesinden 2365 metre yükseklikteki Olimpos’un zirvesine ulaştıktan sonra ciğerlerinize bol oksijenli tertemiz havayı dolduracaksınız.

 

Daha sonra ise tercih edebileceğiniz pek çok seçeneğiniz var: Nefes kesici manzaranın tadını çıkarabilir ve fotoğraflarını çekebilirsiniz. Fotoğraf çekmekten bahsetmişken, dilerseniz alternatif olarak ekstra bir ücret ödeyerek profesyonel fotoğrafçılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ya da çam ağaçları arasında yürüyebilir ve el değmemiş doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Alışveriş havanızdaysanız kendiniz ya da sevdikleriniz için bazı hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.

Uçurumun kenarına yaklaşmadığınız sürece dilediğinizi yapabilirsiniz kısacası!

Hoşça Kal Olimpos

Antalya Olimpos Teleferik Turu programımızın son adımında tekrar teleferik kabinine gireceksiniz ve bu sefer on dakikalık süre boyunca yere daha bir yaklaşıp büyüyen evleri, ormanlıkları ve dağılan bulutları seyredeceksiniz.

Artık daha cesur ve profesyonel bir şekilde tadını çıkaracağınız bu ikinci teleferik faslında bol bol fotoğraf çekmenizi tavsiye ederiz; çünkü böyle bir fırsatı bir daha bulamayabilirsiniz!

İniş alanına vardığınızda aracımızın sizi otelinize götürmek için bekliyor olduğunu fark edeceksiniz. Ardından da konforlu yolcu koltuğumuzdaki yerinizi alıp keyifli bir şekilde programımızı tamamlayacaksınız.

Özetle, Antalya’da eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız tıpkı düzenlediğimiz diğer günlük Antalya turları için geçerli olduğu gibi bu turumuzu da online olarak rezerve edebilir ve hiç çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy