Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 14:00
Tur Günleri
Pazartesi, Perşembe
Yemek
Öğle Yemeği

Antalya Manavgat Nehri Turu sayesinde şehir hayatının karmaşasından ve yorgunluğundan kaçıp Antalya’nın en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Manavgat Nehri yüzeyinde süzülerek çok huzurlu bir zaman geçirebileceksiniz. Bununla da kalmayıp yaklaşık 3 saat boyunca mavi ve yeşil tonlarının harmanını seyredip nehir boyunca göreceğiniz enfes manzaraların da tadını çıkaracaksınız.

Şimdiden heyecanlandıysanız ve bu günlük gezi ile ilgileniyorsanız ayrıntıları adım adım öğrenmek için aşağıdaki paragrafları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:220 TL
  • Çocuk:130 TL
  • Bebek:25 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Pazartesi, Perşembe
  • Tur Saati: 10:00-14:00
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Manavgat Pazarı’nda Serbest Zaman
Öğle Yemeği
Tekne Turu
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
DVD
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şapka
Kamera

Muhteşem Bir Başlangıç

Manavgat Nehri gezimizin daha ilk adımında bile keyif dolu bir deneyim yaşamak istediğinizi bildiğimiz için sizi hiç yormayacağız ve bu nedenle sabah sizi kaldığınız otelden şahsen alacağız.

Üstelik bunu gerçekleştireceğimiz araç da son derece konforlu olacak: Bu nedenle Manavgat’a (nehir yolculuğumuzun başlayacağı bölgeye) gelene kadar sıcak hava gibi olumsuz koşullara maruz kalmak zorunda da kalmayacaksınız.

Ayrıca yine aracımız tam donanımlı olacağından sizin için son derece keyifli bir sürüş garanti edeceğiz.

Huzurla Dolma Vakti

Başlangıç noktamıza vardığımızda Antalya Manavgat Nehri Turu programımızın en keyifli bölümünün de tadını çıkarmaya başlayacağız: Manavgat Nehri üzerinde güzel bir tekne gezisinin keyfini çıkarmaya yani…

Bu enfes nehir gezisi sırasında göreceğiniz şeyleri tarif etmek epey bir zor aslında… Zira bazı güzellikler anlatılmaz yaşanır! Yine de şimdiden galerinizde yer açmanızı tavsiye ederiz, çünkü burada yakalayacağınız kareleri sonsuza dek saklamak isteyeceksiniz.

Bunu istemekte de oldukça haklısınız: Turkuaz sular, nehir kenarındaki ağaçların etrafa saçtığı yeşil tonlar, bu tablo benzeri görünümü süsleyecek minik balık çiftlikleri… Dahası, eğer ki yeterince şanslıysanız, nehir sularına karışmış su kaplumbağalarını dahi görebileceksiniz! İşte bu sahneleri rahat bir şekilde gözlemlemek isterseniz teknemizin geniş güvertesini kullanabilir ve cildinizin her yerine temas edecek güneşin ılık dokunuşunun tadını çıkarabilirsiniz.

Kısacası teknedeki 3 saat boyunca gözlerinize, zihninize ve ruhunuza aynı anda ziyafet çekeceksiniz.

Ferah Bir Mola

Manavgat Nehri’nin Akdeniz ile birleştiği yere vardığımızda güzel bir mola vereceğiz ki hem manzaranın hem de tertemiz havanın tadını doyasıya çıkarın.

Molamız boyunca tatlı ve tuzlu olarak iç içe geçmiş sularda yüzebilir,

bedeninizde D vitamini stoklamak için bol bol güneşlenebilir, bronzlaşabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Kısacası doyasıya keyifleneceğiniz bir mola sizleri bekliyor olacak.

 

Manavgat’ta Serbest Zaman

Güzel tabiata veda ettikten sonra Manavgat’a gitmek için hazırlanıp otobüse bineceğiz. Buraya vardığımızda birkaç saat boyunca istediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve etrafı gezebilirsiniz.

Dilerseniz Pazartesi ve Perşembe günleri kurulan Manavgat pazarında gezip alışveriş yapabilir, samimi esnaflarla sohbet etmenin keyfine varabilirsiniz. Yine bu pazardan birbirinden güzel Antalya ya da Manavgat anıları satın alıp sizi bekleyen sevdiklerinize ya da kendinize hediye edebilirsiniz.

Ayrıca yine serbest zaman boyunca bir servis aracılığıyla Manavgat Şelalesi’ne gidip o meşhur tabiat harikasını ziyaret edebilirsiniz.

Güzel Bir Son

Manavgat ve güzelliklerini keşfettikten sonra konforlu, güvenli ve tam donanımlı aracımıza binip Antalya’ya varmak için yola çıkacağız. Akabinde sizi Antalya sınırları içindeki otelinize götüreceğiz ve böylece Antalya Manavgat Nehri Turu programımız sona erecek.

Programımızı beğendiyseniz, tıpkı düzenlediğimiz diğer Antalya turları gibi bu turumuzu da çevrimiçi ve güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırabilir veya daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy