Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30-16:00
Tur Günleri
Cuma, Cumartesi, Perşembe, Salı
Yemek
Öğle Yemeği

Zengin içerikli Antalya Jeep Safari programımız ile Antalya‘nın el değmemiş doğal güzelliklerini koskoca bir gün boyunca keşfetmek ister miydiniz?

Kendinizi bir doğa aşığı ve maceracı bir ruha sahip bir gezgin olarak görüyorsanız yanıtınızı şimdiden biliyoruz: “Tabii ki evet!”. Gerçekten de bu etkinlik sizin için mükemmel bir tercih olacaktır. Bununla birlikte, öyle olmasanız dahi yine de cip safariye kayıt olup bize katılırsanız günün sonunda “iyi ki” diyeceğinizden son derece eminiz.

Zira hem yol boyunca hem de mola noktalarında yıllarca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Artık yola çıkmaya hazırsanız, tam gün jeep turu programımızı öğrenmek için okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Programımızı beğendiyseniz, çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca aklınızda sorular varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:305 TL
  • Çocuk:130 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi
  • Tur Saati: 08:30
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Öğle Yemeği
Otel Transfer Hizmeti
Fiyata Dahil Olmayanlar İçecekler
Kişisel Harcamalar
DVD ve Fotoğraflar
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şapka
Kamera

Antalya’da Jeep Keyfine Hazırlık

Bu çok özel Antalya Cip Safari etkinliğinin detaylarına girmeden önce keyfinizden hiç ödün vermeyin diye sizinle bazı hazırlık ipuçları paylaşmak istiyoruz.

  • Birincisi, sağlığınızın her daim korunması gerektiğinden şapkanızı, güneş gözlüklerinizi ve güneş kreminizi çantanıza koymayı unutmayın: Zira açık havada, bol gün ışığı eşliğinde seyahat edeceğiz.
  • Turumuz boyunca tam olarak eğlenmeyi garanti altına almak için mayo ve havlularınızı (veya yüzerken kullanmak istediğiniz diğer ekipmanları) yanınızda getirmeyi unutmayın.
  • Son olarak lütfen kameranızın ve telefonunuzun şarjının dolu olduğundan ve safari boyunca göreceğiniz inanılmaz anları yakalamaya hazır olduklarından emin olun.

Tur Öncesi

Sizi otelinizden aldıktan sonra, günlük Antalya Jeep Safari turunun başlangıç ​​noktasına gideceğiz.

Burada eğitmenlerimiz tarafından bilmeniz gereken şeyler anlatılacak ve size rota, süreç, molalar, güzergah vb. konularda detaylar verilecek.

Yine de şimdiden bilmek isterseniz bazı bilgiler sunabiliriz: Jeepler 4 × 4 arazi aracıdır ve kapasiteleri 4, 6 veya 8 kişiliktir. Bütün rota 140 kilometredir.

Bu inanılmaz kombinasyonla ve elbette sevdiklerinizle birlikte Antalya Jeep Safari sırasında harika anılar biriktireceksiniz. Zira birbirinden nefis yerlere uğrayıp çokça eğleneceğiz.

Yumaklar Köyü

Tur sırasında sempatik köylerden geçeceğiz ve buralardaki sıcacık, mütevazı yaşamların geleneksel havasını soluma şansına sahip olacağız.

Örneğin 920 metre yükseklikte kurulmuş olma özelliğiyle ön plana çıkan bu köylerden birinde duracağız. Burada, yani Yumaklar adlı köyde, köylü halkın iç ısıtan yaşamı, rutinleri ve tabii ki yer hakkında bol bol bilgi edineceğiz. Elbette bu kültür buketindeki samimiyet kalbinizi ısıtacaktır.

 

Öğle Yemeği

Nasıl ki jeeplerimizin gidebilmeleri için yakıta ihtiyaçları var, bizim de turumuza keyifle devam edebilmek için kendi yakıtlarımıza ihtiyacımız var! İşte tam da bu nedenle ızgara balık veya tavuk, salata ve mevsim meyvelerinden oluşan leziz bir menü sunacak bir restoranda yakıtımızın, yani yemeklerin tadını çıkaracağız.

Bu lezzetli moladan sonra tekrar yola çıkmaya hazır olacağız!

Birbirinden Harika Manzaralar

Toros Dağı’nın değerli toprakları üzerinde harika bir jeep yolculuğu yapacağız… Vadiler, nehirler, ormanlar ve tabiatın türlü güzellikleri, hediyeleri de gözlerimizi şenlendiriyor olacak.

Bütün bir jeep konvoyu halinde, saatlerce sürecek olan bu yolculuktan bir hayli memnun kalacaız. Tabii ki bir de bu değerli anları ölümsüzleştirmek için mümkün olduğunca fotoğraf çekeceğiz.

Uçansu Şelalesi

Bir şelalenin temiz, tazecik ve kristal berraklığındaki sularını hayal edin ve oluşturduğu havuzun içinde ne denli rahatlayabileceğinizi bir düşünün: Bir sonraki durağımız olan Uçansu Şelalesi işte tam olarak bunu sağlayacaktır. Kendisi, içinde yüzmenizi sağlayacak doğal bir havuzun gürül gürül akan çeşmesi niteliğindedir.

Yollarda geçirdiğimiz uzun bir süreden sonra  bu özel mola size kendinizi yeni doğmuş bir bebek gibi hissettirecektir: Şelalenin şırıltısını dinleyin, suda rahatlayın ve etrafınızı çevreleyen manzaranın tadını çıkarın!

Konforlu Bir Final

Uçansu Şelalesi’nde zamanımızı doldurduktan sonra, cipleri geri vermek ve otele dönmek üzere bitiş noktasına ulaşmak için yola çıkacağız. Alana vardığımızda ekip arkadaşlarımıza veda edeceğiz ve sonra da sizi otelinize götürmek için tam donanımlı aracımıza bineceğiz. Otelinize vardığınızda ise artık dinlenebilir ve Antalya Jeep Safari turumuzun eşsiz anlarını hatırlayabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy