Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Hamam programımız ta antik Romalılardan gelen, son derece köklü, keyifli ve dinlendirici bir geleneği deneyimleme fırsatı sağlar.

Çağlardan beri bu gelenek bitmek şöyle dursun, nesilden nesle aktarıldı ve sırasıyla Osmanlı ve Türk kültüründe de yer edindi. Hatta öyle ki, dünya çapında bilinen ve denenmek isteyen bir olgu haline geldi.

Özel teknikleri ve hamamdaki profesyonel personelin büyülü elleri sayesinde bu temizlenme ve rahatlama keyfini bir kez deneyen mutlaka bir kez daha yaşamak ister. Eğer Antalya’daysanız günlük Türk Hamamı seansına kayıt olarak bunun nedenini kendiniz de anlayabilirsiniz: Yine de bir hamam bağımlısı olmamak için dikkatli etmelisiniz!

Fiyatlandırma
  • Çocuk:115 TL
  • Yetişkin:190 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 10:00-18:00
Fiyata Dahil Olanlar Tuz Odası
Sauna/Buhar Odası
Kese
Vücut Masajı 30 Dk
Çamur Havuzu 20 Dk
Sigorta
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Ek Hizmetler
Kişisel Harcamalar
İçecek
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Kamera

Antalya’da Türk Hamamı Sefasından Önce

Antalya’daki Türk Hamamı programımıza kaydolmadan önce, bir sağlık sorununuz varsa lütfen hamam içindeki sıcaklığın sizi etkileyebileceğini göz önünde bulundurun. Dolayısıyla, öncelikle doktorunuza danışmak isteyebilirsiniz.

İkincisi, (bunu genel bir tavsiye olarak alabilirsiniz) programdan önce ve sonra vücudunuzu bol bol nemlendirin.

Son olarak, aktiviteyi doyasıya deneyimleyebilmek için mayo ve kameranızı çantanıza koymayı unutmayın.

Keyifli Bir Başlangıç

Hazır olduğunuzda, sizi otelinizden konforlu ve modern arabamızla önceden planlandığımız saatte alacağız ve kısa bir süre sonra hamamın bulunduğu Antalya merkeze varacağız. Sizi tesise bıraktıktan sonra, profesyonel personel sizinle ilgilenecek ve Antalya Hamam programınız başlayacaktır.

Şık Tasarımlı ve Tam Donanımlı Bir Tesis

Hamamın otantik, lüks ve “sıcak” sınırlarına hoş geldiniz, burası her şeyin başlayacağı ve 2 saat süreceği yer!

Konsepte yabancıysanız ve ilk kez bir hamam keyfi yaşayacaksanız hamamın birden fazla bölümü olduğundan bahsetmekle başlayabiliriz: Sıcak hava odası (sauna), mermer odalar ve soyunma odaları…

Bununla birlikte tüm odalar modern ve egzotik bir tasarım içerdiğinden size harika bir atmosfer sunmaya hazırdırlar.

Sauna

Türk Hamamı programımız başlarken peştamalınızı giyip saunaya girecek ve mümkün olduğunca terleyeceksiniz.

Yaklaşık 40-50 derece olan bu buhar dolu odada oturup gözeneklerinizin genişlemesini, cildinizin yumuşamasını ve ölü derilerinizin kabarıp vücudunuzdan ayrılmasını kolaylaştırmış olacaksınız.

 

Ayrıca yine bu odada vücudunuzu sıcak veya soğuk su ile yıkayabilirsiniz. Zaman dolduğunda ise bir nevi peeling eldiveni olan “kese” edinmiş olan profesyonel personel tarafından temizlenmek için “daha az sıcak” bir odaya gireceksiniz.

Kese seansı vücudunuzu epey bir rahatlatacak, çünkü birçok ölü derilerden ve toksinlerden kurtulacaksınız. Ayrıca bu uygulama kan dolaşımınızı artırmak için de son derece faydalıdır.

Köpük Masajı

Bir sonraki aşama çok daha güzel ve ferahlatıcı olacak.

Güzel kokular ve nazik bir masajla eşliğinde her dakika daha fazla rahatladığınızı hissedeceksiniz. Bu nedenle, bu bölümün tadını doyasıya çıkarın ve isterseniz üzerinizdeki köpüklerle oynamaktan da hiç çekinmeyin.

Aroma terapi Yağlı Masaj

Elbette, Antalya Hamam sefasını en muhteşem şekilde sonlandırmak için kusursuz bir final yapmalıyız: Aromaterapi yağ masajıyla tabii…

Bu bölümde, profesyonel masör/masöz, seans sırasında yeni doğmuş bir bebek gibi tazecik hissetmenizi sağlayacak doğal yağlar kullanarak vücudunuzun her tarafına masaj yapacaktır. 25 dakika boyunca yenilenmeye hazır olun: Daha taze bir bedene, ruha ve zihne sahip olacaksınız!

Güzel Bir Veda

Artık bir tüy kadar hafiflediğinizde, (yapmak istemeseniz bile) Antalya Türk Hamamı oturumunu sonlandırmak için hazırlanacaksınız. Tesisten ayrıldığınızda ise tam donanımlı aracımızla sizi tekrar alacağız ve otelinize bırakacağız. Bir öneri olarak, günün tadını çıkarmak için odanıza geldiğinizde derin bir uyku çekin.

Özetlemek gerekirse, kısa bir sürede stresten kurtulmanıza yardımcı olacak bu günlük programla ilgileniyorsanız, çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu ve diğer Antalya turları ve programları hakkında daha fazla bilgi almak için her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy