Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Antalya Dalış Turu bir soruya cevap niteliğindedir: Antalya göz alabildiğine nefis bir şehirdir; peki ama göremediğiniz kısımları nasıldır?

Örneğin Antalya’nın koyu mavi sularla bezeli komşusu Akdeniz, içindeki doğal zenginliği gizler ve Antalya’da dalış programımıza kayıt olmazsanız bu güzelliği asla göremezsiniz. Bu nedenle de yüzdüğünüz denizi derinlemesine keşfetmeye ve ona hayran kalmaya hazır olun…

Özellikle maceracı bir ruhunuz varsa ve Antalya’daki anılarınızı ve deneyimlerinizi çeşitlendirmek için yeni şeyler denemek istiyorsanız bu programa kesinlikle bir şans vermelisiniz; asla pişman olmayacaksınız.

Aşağıdaki paragrafları okuyarak bu aktivitenin oldukça eğlenceli ve zengin içerikli ayrıntılarını öğreneceksiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:265 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 09:00-17:00
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transfer Hizmeti
Sigorta
Ekipman
Eğitim
Öğle Yemeği
2 Dalış
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
DVD ve Fotoğraf
İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Kamera
Güneş Kremi
Güneş Gözlüğü
Mayo-Havlu
Şapka

Antalya Tüplü Dalış İçin Hazırlık

Antalya tüplü dalış etkinliğimizin resmi olarak başlamasından önce ona eksiksiz bir şekilde hazır olduğunuzdan emin olmalısınız.

  • Örneğin, yanınızda bir mayo, güneş gözlüğü ve havlu bulundurmalısınız.
  • Ayrıca kendinizi güneş ışınlarından korumak için yanınızda güneş kremi ve şapka da getirmeyi unutmamalısınız.
  • Son olarak, su altında geçirdiğiniz anları ölümsüzleştirecek profesyonel bir fotoğrafçı ekibimize dahil olsa bile çekim yapmak için kendi kameranızı getirmek isteyebilirsiniz.

Güzel Bir Başlangıç

Antalya Dalış Turu programımıza başlamak için sizi konforlu ve modern aracımızla Antalya’da kaldığınız otelinizden alacağız ve limana gelene kadar son derece keyifli bir araç yolculuğu yapacağız.

Yolculuğumuz kaldığınız yere bağlı olarak yaklaşık olarak 20 dakika sürecek ve limana vardığımızda da sona erecek.

Eğitmenlerle Tanışma

Limanda, tüplü dalış programımızın gerçekleşeceği tekneyi göreceksiniz ve güvertemize misafir olduktan sonra ekipmanları görüp profesyonel dalış eğitmenlerimizle tanışabileceksiniz.

Son derece profesyonel ve arkadaş canlısı olan eğitmenlerimiz süreç, ekipmanlar ve işaret diliyle su altında iletişim kurma yolları hakkında ayrıntılı bilgi verecektir.

Aklınıza takılan ne olursa olsun işte bu eğitim aşamasında ekibimize tereddüt etmeden sorular sorabilirsiniz.

Teknede Kalanlar

Son bir not olarak ekleyelim: Dalmakla ilgili fikrinizi değiştirirseniz, 14 yaşın altındaysanız veya tüplü dalıştan ziyade güneşlenmeyi tercih ediyorsanız, teknemizde kalabilir ve şezlonglara uzanıp teknenin barında bir şeyler içebilirsiniz.

Bunlara ek olarak, denizin ortasında bile rahat hissetmenizi sağlamak için tuvaletler ve duşlar da tekne donanımıza dahildir.

 

İlk Dalış

Antalya Dalış Turu, suyunun kristal berraklığı ve sıcaklığı ile bilinen Kemer’de rastgele uygun bir noktaya açılıp dalış için durduğunda başlayacaktır.

Bu andan sonra dinlemiş olduğunuz talimatlara göre dalış yapacaksınız ve daldığınız anda kendinizi “mavi cennette” bulacaksınız. Bu cennette çeşitli deniz canlıları ve bitkileri sizi karşılayacak ve onlara dokunmanıza ve hayran kalmanıza izin verecekler.

20 dakika boyunca bu eşsiz deneyimin tadını çıkarın ve büyülenmeye hazır olun.

Öğle Yemeği

Lezzetli bir mola için tekrar teknemize gelecek ve nefis yemekler içeren bir öğle yemeği yiyeceksiniz. Enerjinizi yiyecek ve içeceklerle doldurduğunuzda da maceranın ikinci kısmına hazır olacaksınız!

İkinci Dalış

Teknemiz sizi başka bir dalış noktasına götürmek için tekrar yola çıkacak; bu da haliyle Antalya’da dalış deneyiminizi çeşitlendirmek için mükemmel bir değişiklik olacaktır.

Dalış noktasına vardığımızda tekrar talimatları takip edecek ve Akdeniz’in temiz, derin mavi ve ferah sularına dalacaksınız.

Yine su altında şaşırtıcı yaratıkları gözlemleyerek ve onlarda yüzerek ikinci dalış bölümünün de tadını çıkaracaksınız. Hatta artık endişelenecek bir şey olmadığını gördüğünüz için bu sefer daha fazla keyif alacaksınız.

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti

Tur sırasında profesyonel fotoğrafçımız misafirlerimizin birbirinden harika fotoğraflarını çekecekler ve siz de o şanslılardan olacaksınız.

Bu harika çekimlere sahip olmak istiyorsanız, tekne limana döndüğünde tümünü satın alabilirsiniz; hatta bizce almalısınız da: Bunlar, cesaretinizin ve maceracı ruhunuzun sanatsal kanıtları olacaklar!

Güzel Bir Son

Bu eşsiz deneyimden sonra, sizi kaldığınız otele götürmek için tam donanımlı aracımız ile limandan alacağız. Varışta da tekrar buluşma dilekleriyle birbirimize veda edip ayrılacağız.

Antalya tüplü dalış içeriğimizi beğendiyseniz programımıza online olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Ya da dilerseniz, düzenlediğimiz diğer Antalya günlük turları ve programlarına da göz atabilirsiniz. Her konuda bilgi almak için ise bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy