Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Düzenlediğimiz Antalya At Safari (özellikle de kendisinin profesyonel ve samimi bir ekip tarafından düzenlendiği düşünüldüğünde), muhteşem Antalya tatilinize bir saatlik nefis ve huzur dolu bir mola olacaktır.

Hemen şu an gözlerinizi kapatın ve kendinizi asil dostunuzun sırtında, Antalya’nın doğal güzelliklerini seyrederken hayal edin: Muhteşem bir görüntü, değil mi?

İşte bu kombinasyon Antalya’da geçirdiğiniz günlerin içerisinde unutulmaz bir yer edinecek. Bu masalsı tecrübeyi deneyimlediğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız. Nedenini daha ayrıntılı olarak öğrenmek ve at safarisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir aşağıdaki paragrafları okumaya devam etmelisiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:395 TL
  • Çocuk:395 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 09:30-13:30
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transfer Hizmeti
Sigorta
Ekipman
At Binme Keyfi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Fotoğraf ve Video
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Kamera
Güneş Kremi
Güneş Gözlüğü
Yedek Şort

Antalya’da At Sürme Keyfine Hazırlık

Binicilik faaliyetiyle alakalı detayları vermeye başlamadan önce size kısaca nasıl hazırlanmanız gerektiği hakkında bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Bu programa katılmadan önce şapkanızı, güneş gözlüklerinizi, güneş kreminizi ve yedek ayakkabılarınızı çantanıza atmanız şiddetle tavsiye edilir.

Ayrıca birbirinden harika fotoğraflar çekmek için telefonunuzu veya kameranızı şarj ettiğinizden emin olun: Bu anları kaçırmak istemezsiniz!

Hazırlığınız tamamlandığında ise başlamak için klimalı ve konforlu aracımızla önceden belirteceğimiz saatte sizi otelinizden alacağız.

Otelinizden at çiftliğine (mesafeye göre kesin süre değişebilir) kadar kısa süreli bir araç yolculuğu yapacağız ve maceraya atılmaya hazır olacağız!

Tanışma ve Eğitim

Araçtan inip at çiftliği alanına geldiğimizde Antalya At Safari programımızın profesyonel ve lisanslı eğitmenleriyle tanışacaksınız.

Ata binme teknikleri hakkında ayrıntılı bilgi verecekleri gibi ayrıca bazı güvenlik prosedürleri hakkında da sizi bilgilendireceklerdir. İlgili ekipmanı alıp taktıktan ve giydikten sonra ise sevimli dostunuzla tanışacaksınız: Atlar…

Bu akıllı hayvanlar misafirlerimizle keyifli bir yürüyüş yapmak için iyice eğitilmişlerdir, yani endişelenecek hiçbir şey yoktur! Zaten onlarla tanıştığınızda da bunu iyice anlayacaksınız.

Bütün hayvanlar gibi atlar da sempatik, arkadaş canlısı, sakin ve sevgi doludurlar. Hatta onları sevdiğinizi anlamalarını sağlarsanız sizi daha çok seveceklerdir!

Tavsiyemiz, onlarla aranızda olan bağı güçlendirmek için sevginizi dokunarak göstermeniz yönünde olacaktır. Bu esnada siz de huzurla dolacaksınız.

Antalya At Safari Programı

75 dakika boyunca Antalya’nın en güzel bölgelerinden biri olan Lara Plajı’nda ata binme keyfi süreceksiniz. Bir şeye ihtiyacınız olması durumunda ise eğitmenimiz her daim yanınızda olacak ve böylece kendinizi hem güvenli hem de huzurlu hissedeceksiniz.

Safari sırasında yapmanız gereken tek şey etrafınızı kuşatan nefis manzarayı izlemek, doyasıya eğlenmek, kendinizi bir kral ya da kraliçe gibi hissetmek ve sizinle muhteşem dostunuz arasındaki samimi ilişkinin tadını çıkarmak olacaktır!

Veda Zamanı

Zaman dolduktan sonra ise ekip üyelerine ve atlara veda edeceksiniz ve sizi otelinize götürmek için tam donanımlı, konforlu, güvenli ve modern aracımızla alandan alacağız.

Otele vardığınızda, Antalya At Safari programımız sona erecek ve biraz dinlenecek ya da günün geri kalanını dilediğiniz gibi planlayabileceksiniz.

Turumuzun içeriğini beğendiyseniz çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilir veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorularınızı zevkle cevaplayacağız.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy