Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
07:00
Tur Günleri
Pazar, Perşembe
Yemek
Öğle Yemeği

Antalya Altınbeşik Mağarası Turu, Antalya’nın kırsal kesimi ve doğa harikalarının tadını çıkarmanızı; ayrıca ruhunuzu, bedeninizi ve zihninizi her türlü olumsuzluktan, kalabalığın ve gürültünün etkilerinden arındırmanızı sağlar.

Bu tur ile şehir hayatını bir gün boyunca geride bırakabilir ve doğanın cazibesinin, halkın samimiyetinin, sizi ilk adımınızda sarmalayacak pozitifliğin ve huzurun etkisi altına girmeye hazır olabilirsiniz.

Altınbeşik Mağarası gezisinin en güzel yanı da tabii ki birçok yeri tek bir gün içerisinde ziyaret edebilmemiz olacaktır. Bu da haliyle Antalya tatilinizi en güzel şekilde çeşitlendirecektir.

Gerçek bir doğa aşığıysanız turun ayrıntıları sizi bekliyor!

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:440 TL
  • Çocuk:220 TL
  • Bebek:90 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Perşembe, Pazar
  • Tur Saati: 07:00/07:30
Tur Programı – Otelden alış
– Avasun Köyü
– Ürünlü Köyü
– Altınbeşik Mağarası Milli Parkı
– Sarıhacılar köyü
– Dönüş
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Otel Transfer Hizmeti
Öğle Yemeği
Mağarada Tekne Turu
Giriş Ücreti
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecek
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şapka
Kamera

Günübirlik Antalya Altınbeşik Mağarası Turu için Hazırlanın

Program detaylarını öğrenmeden önce ihtiyacınız olan her şeyin yanınızda olduğunuzdan emin olmak için nasıl hazırlanmanız gerektiği hakkında bazı ipuçları paylaşacağız!

Örneğin turumuzda bolca yürüyüş olacağı için rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymeyi tercih edebilirsiniz. İkincisi, lütfen güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için şapka, güneş gözlüğü ve güneş kreminizi getirmeyi unutmayın.

Son olarak ise kameranızın tur sırasında inanılmaz çekimler yapmaya hazır olduğundan emin olun, zir pek çok güzellik göreceğiz!

Konforlu Bir Başlangıç

Sabah tam donanımlı, modern, güvenli ve konforlu otobüsümüzle sizi otelinizden alacağız ve yolculuğumuz o andan itibaren başlayacak.

Gideceğimiz yerler hakkında bilgi verecek değerli profesyonel ve lisanslı turist rehberimiz de otobüste olacak, bu nedenle de yolculuk hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir şekilde ilerleyecek

Avasun Köyü

Antalya Altınbeşik Mağarası Turu programımızın ilk durağı Toros Dağları’nın yamaçlarında tam 900 metre yükseklikte kurulmuş olan Avasun Köyü olacak.

Bu nefis köy, ciğerlerinize bol bol temiz hava doldurmak ve manzaranın tadını çıkarmak için fevkalade uygun olacaktır. Otobüse bindikten ve bir süre ilerledikten sonra ise ünlü Yeşil Kanyon ve Yeşil Göl’ün panoramik manzarasının tadını çıkarmak için tekrar duracağız.

Görülecek çok yerimiz olduğu için duraklardaki bu molaların her ikisi de kısa sürecek ki diğer noktalara da zaman kalsın!

Ürünlü Köyü

Manzaranın fotoğraflarını ve videolarını çektikten sonra Ürünlü Köyü’ne ulaşana kadar yolculuk yapmaya devam edeceğiz.

Ürünlü Köyü geleneksel eşsiz evleri ile ünlüdür. Burada köyün hem mimari önemi hem de yaşamı hakkında bolca bilgi edineceğiz. Rehberimiz size ayrıntılı bilgi sağlayacak ve isterseniz sorularınızı da cevaplayacaktır.

30 dakika boyunca kahvemizi işte bu muhteşem tarz yapılardan birinin içinde yudumlayacağız.

Altınbeşik Mağarası Milli Parkı

Moladan sonra köyden ayrılıp turun en heyecan verici ve harika durağı olan Altınbeşik Mağarası Milli Parkı’na varacağız.

Avrupa’nın üçüncü en büyük yeraltı gölü Altınbeşik Mağarası bu parkın içerisindedir ve güzelliğiyle dolup taşmamızı memnuniyetle karşılar. Aksi mümkün değildir zaten…

Tekneye binerek Altınbeşik Mağarası’nda güzel bir tekne turunun tadını çıkaracağız ve eşsiz sarkıtları ve dikitleri gözlemleyebileceğiz: Tabiatın altından beşiği içerisinde gezmeye hazır olun!

Ormana Köyü’nde Öğle Yemeği

Mağaradaki gözlerimizi, ruhumuzu ve zihnimizi tatmin ettikten sonra bir sonraki durağımız olan Ormana Köyü’ne geçeceğiz.

El değmemiş bir doğa eşliğinde Türk mutfağımızın lezzetli yemeklerinden oluşan bir öğle yemeği yiyeceğiz. Ardından da dolu karınlarımız ve enerjimiz ile Antalya Altınbeşik Mağarası gezimizin bir sonraki durağını ziyaret etmeye hazır olacağız.

Sarıhacılar Köyü

Antik İpek yolu çevresinde bulunan Sarıhancılar Köyü, önemli bir kültürel ve tarihi geçmişe sahiptir.

Burada önemli bir Osmanlı camisini ziyaret edip köyün hikayesini dinleyerek zamanımızı orada geçireceğiz. Antalya Altınbeşik Mağarası Turu programımızın son durağına gelmişken tavsiyemiz buranın nefis doğasının ve yaşantısının tadını çıkarmanız ve bol bol çekim yapmayı unutmamanız yönünde olacaktır.

Güzel Bir Veda

Öğleden sonra konforlu otobüsümüz ile sizi Antalya’daki otelinize götürmek üzere yola çıkacağız. Rehberimiz ve tatlı yorgunluğumuz eşliğinde keyifli bir yolculuk yapacağız. Otelinize vardığımızda da bir daha görüşmeyi umut ederek vedalaşacağız.

Harika turumuz ile ilgileniyorsanız sayfamız üzerinden kolayca online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca misafirperverliğimizi ve organizasyon becerilerimizi beğenirseniz farklı Antalya turları veya etkinliklerinde yeniden bir araya gelebiliriz. Her halükârda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy